Wirtualne biuro Warszawa

Wirtualne biuro Warszawa – poznaj zalety

W ramach wirtualnego biura istnieje sala konferencyjna, która może pomieścić dwukrotnie lub trzykrotnie więcej pracowników. Dostępna jest opcja czatu tekstowego, audio lub wideo, dzięki której możesz uczestniczyć w spotkaniach jeden na jednego lub w grupach. Ponadto obszar roboczy ma wbudowaną opcję wyszukiwania w bazie danych uczestników, która działa jako narzędzie do dopasowywania meczów dla Twojej organizacji. 

Wirtualna przestrzeń robocza oferuje mnóstwo możliwości zaangażowania

  • Czat tekstowy, audio lub wideo
  • Organizuj sesje pytań i odpowiedzi na żywo
  • Weź udział w ankietach i quizach na żywo
  • Funkcje grywalizacji
  • Alerty i powiadomienia
  • Wbudowana opcja czatu
  • Harmonogram spotkań
  • Wirtualne biuro Warszawa pozwala na rezerwację miejsca na czacie

Korzystaj z wirtualnej biblioteki do dokumentacji

Pamiętasz, jak dokumenty biurowe zajmowały większość miejsca na Twoim stole? Jednym ze sposobów na to było zapełnianie szuflad lub szafek ciężką dokumentacją dotyczącą transakcji biznesowych, klientów i pracowników. Jednak wraz z rozwojem technologii cyfrowej duże pliki są przechowywane w folderach cyfrowych. Co więcej, nie ma ograniczeń co do zapisywania danych w porównaniu ze starszymi metodami dokumentacji biurowej. Dlatego, aby ułatwić przepływ pracy w cyfrowym miejscu pracy, utworzono wirtualną bibliotekę. Wszystkie dane są przechowywane i zabezpieczone w wirtualnej bibliotece, od ciężkich filmów i plików po obszerne dokumenty biznesowe. Na przykład bezpieczne foldery przydzielone każdemu pracownikowi pomagają mu w rutynowych zadaniach, spotkaniach i prezentacjach.

Wykorzystaj pokoje webinarowe do oficjalnych prezentacji

Na szczęście wirtualne biuro pomaga z powodzeniem organizować rutynowe oficjalne prezentacje. Pokoje webinarowe w przestrzeni biurowej ułatwiają przeprowadzanie prezentacji roboczych. Prezenterzy prowadzą prezentacje na żywo, częściowo na żywo lub nagrane wcześniej, aby edukować i informować współpracowników o swoich badaniach. Podobnie pokoje webinarowe pomagają kierownictwu przeprowadzać oficjalne prezentacje przed klientami. Prelegenci wykorzystują platformę na swoją korzyść i prowadzą wiele prezentacji w wirtualnym obszarze roboczym. W rzeczywistości może to trwać przez cały dzień. Z drugiej strony zaproszeni prelegenci również wykorzystują bogatą w funkcje wirtualną przestrzeń biurową, aby zaprezentować swoją pracę przed krzesłami. Dostępna jest również opcja webinaru na żądanie.