Świadczenie podróżne – ubezpieczenie na narty

W momencie kiedy podejmiemy decyzję o udaniu się na święta w góry należy pomyśleć o zabezpieczeniu swojego zdrowia na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń losowych. Istotne jest to, aby odpowiednio wcześnie zadbać o wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia. Takiego, które pokryje nie tylko koszty związane z leczeniem, hospitalizacją, ale również te związane z transportem do Polski czy pokryciem krzywd z tytułu odpowiedzialności cywilnej. W kraju taką działalność prowadzi coraz więcej firm ubezpieczeniowych, jednak ważne jest to, aby powierzyć swoje życie i zdrowie tylko rzetelnej i uczciwej firmie. Dlatego wybierając ubezpieczenie podróżne nie kierujmy się wysokością świadczenia, a przede wszystkim dobrą opinią i szeroką gamą usług danej firmy ubezpieczeniowej. Colonnade oprócz ubezpieczeń na narty, oferuje również rozszerzone pakiety dla osób uprawiających sporty ekstremalne, czy cierpiących na choroby przewlekłe.

Czym się kierować w doborze odpowiedniej firmy ubezpieczeniowej?

Tylko zaufana firma ubezpieczeniowa zagwarantuje bezpieczeństwo i fachową pomoc swoim podopiecznym. Opinii warto szukać w internecie lub skorzystać z rekomendacji innych osób korzystających z ubezpieczenia prywatnego. Niestety nie wszystkie ubezpieczenia zapewnione przez biuro podróży zapewniają całościową ochronę i pomoc. Również Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) nie zapewnia, że pokryje niezbędne koszty związane z hospitalizacją. Mimo wszystko warto się w nią zaopatrzyć. Nie można wybierać firmy ubezpieczającej kierując się jedynie niskimi kosztami, ponieważ profesjonalne świadczenie w przypadku świadczenia na narty nie powinno być niższe niż kilkadziesiąt tysięcy euro. Firma stawia jako cel najwyższy bezpieczeństwo i zdrowie swoich podopiecznych, dlatego wszystkie świadczenia gwarantują jak najwyższą kwotę zabezpieczenia. Rzetelna firma ubezpieczeniowa powinna posiadać również stronę internetową na której zamieszcza wszystkie potrzebne informacje. Colonnade wie, jak ważny jest nieustanny kontakt ze swoimi podopiecznymi, dlatego infolinia firmy czynna jest całodobowo, siedem dni w tygodniu.

Zalety ubezpieczenia w Firmie Colonnade

– W ramach świadczenia Travel Protect Colonnade zapewnia całodobowa polskojęzyczną pomoc telefoniczną, co jest szczególne pomocne dla klientów przebywających za granicami kraju.

– Colonnade zapewnia ubezpieczenie, które gwarantuje udzielenie pomocy w przypadku ataku terrorytycznego.

– Firma Colonnade gwarantuje pomoc w organizacji akcji ratowniczej.

– Firma Colonnade zapewnia swoje usługi każdemu podróżującemu, nie ma ograniczeń i limitów wiekowych.

– Firma Colonnade gwarantuje specjalny pakiet dla klientów uprawiających sporty ekstremalne.

– Firma Colonnade gwarantuje ubezpieczenie kosztów pobytu w szpitalu poza granicami kraju, dzięki czemu klienci nie poniosą wysokich kosztów związanych z zdarzeniem losowym czy pobytem w szpitalu.

Colonnade dopasowuje swoją ofertę indywidualnie do potrzeb, oczekiwań i stylu życia swoich podopiecznych.