Firma Evoko i jej oferta

Evoko to producent urządzeń, które mają przeznaczenie dla branży komunikacyjnej. Wśród produktów tej firmy można znaleźć takie urządzenia jak tabliczki informacyjne czy terminale do rezerwacji. Dodatkowo producent ten zajmuje się produkcją wyposażenia do konferencji i sali konferencyjnych. Firma evoko jest światowym liderem w swojej branży. Swoją działalność rozpoczęła w 2006 roku. Obecnie zatrudnia ponad 160 pracowników. Firma posiada swoje oddziały w Szwecji, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii. Evoko jest partnerem takich firm jak Microsoft, Cisco, Polycom czy Jabra.

Terminal rezerwacji jakże pomocne urządzenie

Terminal rezerwacji Evoko to urządzenie wskazujące informacje o dostępności pomieszczenia przeznaczonego do rezerwacji. Ułatwia dostęp do informacji o pomieszczeniu dla wszystkich użytkowników, zarówno za pomocą komputera, jak i na urządzeniu mobilnym. Dzięki temu można łatwo sprawdzić, czy dane pomieszczenie jest dostępne, i rezerwować je na dowolny termin. Terminal rezerwacji Evoko jest dostępny w wersji stojącej i wiszącej. Jest łatwy w instalacji i użytkowaniu, a także łatwy w utrzymaniu. Urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz dotykowy, który umożliwia łatwe wyszukiwanie i rezerwowanie pomieszczeń. Terminal rezerwacji Evoko jest kompatybilny z wieloma systemami rezerwacji, takimi jak Microsoft Outlook, Google Calendar i inne.

Evoko nowoczesna firma

Firma dostarcza różnorodne technologie i narzędzia, które ułatwiają współpracę w grupach i spotkaniach biznesowych. Wśród produktów Evoko można wyróżnić:

  1. Tablicę interaktywną z ekranem dotykowym (Evoko Minto),
  2. Konferencję mobilną i narzędzie do prowadzenia spotkań online (Evoko Energize),
  3. Wirtualną tablicę interaktywną (Evoko Home),
  4. Narzędzie do prowadzenia prezentacji i spotkań (Evoko Rava),
  5. Rozwiązanie do zarządzania zapisami na spotkania (Evoko Liso),
  6. Narzędzie do zarządzania zasobami w zakresie sal konferencyjnych (Evoko Room Manager),
  7. System do zarządzania kalendarzami (Evoko Nowy),
  8. Narzędzie do prowadzenia spotkań i prezentacji (Evoko Easynote).

Dla kogo produkty firmy Evoko

Produkty i usługi Evoko kierowane są do firm i instytucji oraz organizacji międzynarodowych, które poszukują nowoczesnych rozwiązań technologicznych wspierających współpracę w grupach i współdzielenie prezentacji. Firma Evoko oferuje swoim klientom nowoczesne i wysokiej jakości produkty, które są przeznaczone do użytkowania w biurach i innych pomieszczeniach gospodarczych. Klienci Evoko mogą liczyć na produkty najwyższej jakości, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.