Evoko lider w dziedzinie innowacji

Evoko to firma z siedzibą w Szwecji, która jest producentem rozwiązań innowacyjnych i łatwych w użyciu. Evoko dostarcza produkty, które pomagają firmom i użytkownikom poprawić jakość pracy, wzmocnić wydajność i łatwiej nawiązywać kontakty. Evoko jest uznawana za jednego z liderów w dziedzinie innowacji i projektowania nowoczesnych rozwiązań. Firma Evoko zdobyła szereg nagród na całym świecie, w tym tytuł „Swedish Design Awards”. Evoko jest również częścią Plantronics, który należy do najbardziej znanych producentów sprzętu audio na świecie. Firma Plantronics jest uznawana za jednego z liderów w dziedzinie projektowania i produkcji rozwiązań audio.

Technologie bezprzewodowe firmy Evoko

Evoko jest jednym z liderów w dziedzinie technologii bezprzewodowych i łączności w Szwecji. Firma Evoko jest znana z takich produktów, jak Evoko Eswic, Evoko Liso i Evoko Minto. Evoko Eswic to nowoczesne rozwiązanie do ustalania spotkań i organizowania sal konferencyjnych. Jest to połączenie smartfona i tablicy interaktywnej. Pomoże Ci znaleźć wolne pomieszczenie na uczelni, w firmie czy w szpitalu i zarezerwować takie pomieszczenie. Można w nim także udostępniać informacje konferencyjne. Jest to także doskonałe narzędzie do organizacji grup pracy, ponieważ można używać go do wyszukiwania wolnych miejsc pracy i udostępniania informacji za pomocą aplikacji.

Evoko Liso – telefon czy tablica rejestracyjna

Evoko Liso to telefon stacjonarny, który może być używany jako tablica rejestracyjna. To wspaniały dodatek do biur i pomieszczeń konferencyjnych. Telefon może być podłączony bezpośrednio do panelu dotykowego lub do dowolnego telefonu komórkowego. Jest łatwy w obsłudze i pozwala na rejestrowanie i odbieranie rozmów. Tablica rejestracyjna jest wyposażona w wyświetlacz LED i głośnik. Jest łatwa w użyciu i pozwala na rejestrowanie i odbieranie rozmów.

Evoko Minto ułatwi komunikację

Evoko Minto to system, który ma na celu ułatwić komunikację na linii klient – pracownik. To małe i kompaktowe urządzenie wyświetla aktualnie wykorzystane sale konferencyjne oraz terminy ich wykorzystania. Evoko Minto wyświetla informacje o aktualnie wolnych salach na linii czasowej. W ten sposób można bardzo łatwo zobaczyć, które sale w danym momencie są wolne i na jak długo. W ten sposób pracownicy będą mogli bardzo łatwo zarezerwować odpowiednią salę konferencyjną. Evoko Minto wykorzystuje wiele różnych funkcji w celu ułatwienia pracy. W jego wnętrzu znajduje się m.in. moduł Wi-Fi, który ma za zadanie łączenie się z zewnętrznymi kalendarzami.