Lumion

Czym jest Lumion? Cena 

Słyszeliście już o Lumionie? Kiedy wyobrażasz sobie swój następny projekt, co widzisz? Jak to jest? I czy inni też będą mogli to poczuć? W takim przypadku potrzebujesz dobrego oprogramowania do renderowania! Cokolwiek sobie wyobrażasz dla swojego projektu (nastrój, klimat, atmosfera…), możesz to pokazać za pomocą Lumion.

Jak działa Lumion?

W oprogramowaniu możesz stworzyć atmosferę i atmosferę, jaką sobie wyobraziłeś dla swojego projektu. Na przykład poranne słońce oświetlające nowy apartamentowiec lub wiatr wiejący wśród drzew w ogrodzie. Albo atmosfera we wnętrzu, w którym stoi kominek. Pokaż klientom i współpracownikom swój projekt w każdych warunkach pogodowych w formie zdjęć lub animacji. Odwiedź: http://www.rivasoft.pl/lumion-cat-1229.

Lumion to oprogramowanie komputerowe do wizualizacji projektów architektonicznych, które umożliwia szybką i łatwą wizualizację Twoich projektów architektonicznych. Lumion pozwala łatwo i szybko tworzyć wysokiej jakości fotorealistyczne rendery – wizualizacje. Lumion pozwala podziwiać Twoje dzieła jeszcze przed ich realizacją. Niezależnie od tego, jakie masz doświadczenie z oprogramowaniem do renderowania, Lumion pomoże Ci stworzyć wizualizację, która oczaruje i zainspiruje Twoich klientów. Symuluj i udostępniaj swoją wizję dokładnie tak, jak ją sobie wyobrażasz – pełną piękna, atmosfery i emocji. 

Dlaczego Lumion jest taki świetny?

Lumion to niezwykle proste oprogramowanie, przypominające grę wideo, w którym można łatwo poruszać się po modelu 3D i otoczeniu. Możesz zaimportować swój już wykonany model BIM/3D z różnych programów, takich jak ArchiCAD, Revit, Sketchup, Allplan, ARCHLine.XP i podobnych. Umieść swój model w otoczeniu w czasie rzeczywistym. Lumion odgrywa zatem ważną rolę w przepływie pracy BIM, ponieważ może być używany do realistycznych i jakościowych wizualizacji projektów. Lumion ma zintegrowaną opcję umieszczenia modelu w rzeczywistej lokalizacji, ponieważ istnieje połączenie z Google Maps.

Lumion pozwala intuicyjnie i szybko określić tekstury materiału na Twoim modelu. Po prostu wybierz wygląd lub teksturę materiału i przeciągnij go na fragment modelu (np. podłogę lub inną powierzchnię). Zmiana właściwości wyglądu materiału lub tekstur nigdy nie była łatwiejsza, każdy parametr można dostosować (przezroczystość, połysk, chropowatość i więcej), a wszystko odbywa się w czasie rzeczywistym, gdy chodzisz po wirtualnym świecie. Lumion (zwłaszcza wersja PRO) zawiera ogromną bibliotekę materiałów, roślin, ludzi, pojazdów i innych obiektów.