Chlor szok granulat

Chlor-szok granulat (preparat) – środek chemiczny do dezynfekcji i dezynfekcji wody. Jest popularny wśród krajowych i zagranicznych producentów. Środek ten jest przeznaczony do dezynfekcji wody w basenach, basenach rybnych, kąpieliskach i innych zbiornikach wodnych. 

Gdzie używany jest chlor szok granulat

Przeznaczony jest do stosowania w instalacjach wodnych o wysokiej wydajności. Wymaga stosowania specjalnych środków ochrony osobistej. Główne składniki: chlor, siarczan miedzi, siarczan żelaza. Działanie: Chlor-szok granulat jest środkiem chemicznym, który ma właściwości środka chlorującego. Jest stosowany do ozonowania wody w instalacjach wodnych o wysokiej wydajności. Jest stosowany jako środek dezynfekujący i sterylizujący. Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować w przypadku krwawienia z przewodu pokarmowego lub krwawienia z przewodu moczowego. Chlor- szok granulat dostępny jest w sklepach takich jak Bassau 

Zagrożenia związane z używaniem chloru 

Nie stosować w przypadku krwawienia z nosa lub krwawienia z układu moczowego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze poniżej 25 ° C. Chlor w granulacie to popularny środek na choroby wynikające z niedostatku chloru w wodzie. Środek ten stosuje się przede wszystkim do dezynfekcji wód basenowych i innych zbiorników wodnych, a także do utrzymania higieny w miejscach publicznych, takich jak hale sportowe i baseny. Chlor w granulacie można kupić w większości sklepów ze sprzętem basenowym i chemikaliami. Chlor w granulacie jest bardzo skutecznym środkiem dezynfekującym i ma szerokie zastosowanie w basenach i innych zbiornikach wodnych. Jest to środek, który można stosować zarówno w wodzie słodkiej, jak i w wodzie morskiej. 

Zalety chloru szok granulat 

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy stosować go zgodnie z instrukcjami producenta. Chlor w granulacie jest bardzo łatwy w użyciu i można go łatwo rozpuścić w wodzie. Należy jednak pamiętać, że nie należy go przechowywać w miejscach, w których może być dostępny dla dzieci lub zwierząt. Chlor w granulacie jest również bardzo skuteczny w dezynfekowaniu powierzchni, takich jak kuchnie, łazienki i inne pomieszczenia, w których istnieje duże ryzyko rozprzestrzeniania się chorób. Chlor w granulacie jest bardzo tani i łatwo dostępny w większości sklepów. Jest to bardzo skuteczny środek dezynfekujący i ma szerokie zastosowanie w basenach i innych zbiornikach wodnych. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy stosować go zgodnie z instrukcjami producenta.