Basen ogrodowy poliestrowy

Basen ogrodowy poliestrowy – wybierz styl pasujący do Twojego domu 

Baseny poliestrowe są dostępne w wielu modelach i stylach – wraz z wbudowanymi światłami na stopniach wejściowych, miejscami do siedzenia, ławeczką, a także niektóre modele z elektrycznymi roletami. Instalacja poliestrowego basenu do gruntu w ogrodzie na tyłach jest prostym procesem dla większości klientów majsterkowiczów i wszystkich profesjonalnych zespołów zajmujących się pracami ziemnymi. jest to zdecydowanie najpopularniejsza metoda uzyskania wymarzonej puli przy tak niskich kosztach w porównaniu z innymi alternatywami dostępnymi obecnie na rynku.

Czym się kierować podczas wybierania basenu?

Mimo dużej liczby koncepcji wybór jest właściwie dość ograniczony. Kształt, wielkość i głębokość poliestrowego basenu monoblokowego VivaPool.pl zostały już dla Ciebie ustalone. Wszystkie baseny poliestrowe są dostępne tylko w standardowych formatach.

W większości przypadków basen poliestrowy jest produkowany i instalowany przez dwie różne firmy. Jeśli coś pójdzie nie tak z instalacją basenu poliestrowego, istnieje duże prawdopodobieństwo, że czeka Cię długa walka prawna. Instalator będzie dążył do odzyskania kosztów od producenta i odwrotnie. Niestety, słyszeliśmy zbyt wiele takich historii.

Prawdopodobnie osoby te zwabiły atrakcyjne ceny oferowanych basenów poliestrowych. Niemniej jednak radzimy najpierw uważnie przeczytać cytaty. Czy wszystkie koszty wykopów są wliczone? Koszty kompletnych prac konstrukcyjnych? Przygotowanie strony? Czy dokonano jasnych ustaleń w odniesieniu do wszelkich nieplanowanych kosztów?

Projekt basenu dostosowany do Twoich potrzeb

Przede wszystkim możesz dowolnie wybrać format basenu architektonicznego z dokładnością do jednego centymetra! Następnie wykonamy kompletny projekt Twojego basenu. Chcesz wydłużyć basen? Nie ma problemu, będziemy nadal dostosowywać plan, dopóki nie będziesz z niego w pełni zadowolony. Oferujemy również przejrzystą i kompletną wycenę. Ta wycena daje już dokładny obraz kosztów basenu, również w przypadku nieprzewidzianych okoliczności, np. jeśli gleba wymaga osuszenia.

Jeśli na przykład wybrałeś stopnie murowane, nadal możesz zmienić projekt aż do przeddzień prac murarskich. Nasz brygadzista zmodyfikuje projekt razem z Tobą, aby upewnić się, że spełnia on wszystkie Twoje wymagania. Jak to się ma do elastyczności! Nie ma niepewności prawnej, w przypadku uszkodzenia lub problemów wystarczy skontaktować się z nami w celu rozwiązania problemu.